گل‌محمدی: اردوی ۱۰روزه پدیده در ترکیه یا امارات

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهر خودرو، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری مالک جدید باشگاه پدیده اظهار کرد: در نیم‌فصل نخست، نیم‌فصل ماجراجویانه‌ای داشتیم و روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم‌. با موفقیت نسبی مسابقات را پشت سر گذاشتیم و با وجود

مشکلات زیاد، با رتبه دوم به کار خود پایان دادیم.

سرمربی پدیده تصریح کرد: با حمایت‌های نسبی صورت‌گرفته خوشبختانه نتایج قابل قبولی گرفتیم و باید از همه کسانیکه این حمایت خوب را رقم زدند تشکر کنم. حضور حمیداوی می‌تواند منشا خیر باشد. در چند روز اخیر اتفاقات خوبی رخ داده و با حضور وی، مشکلات پدیده در نیم‌فصل نخست فکر می‌کنم برطرف شود.

وی گفت: باید از تمامی مسئولانی که در این خصوص تلاش کردند تا انتقال به سرانجام برسد، تشکر کنم. افراد مختلفی در این پروسه نقش داشتند و باید از این عزیزان تشکر کنم.

سرمربی پدیده گفت: یک اردوی ۱۰ روزه در ترکیه یا دبی خواهیم‌داشت. ۲ ۳ بازیکنی که کمتر بازی کردند از ما جدا می‌شوند‌. به دنبال تقویت تیم هستیم تا قوی‌تر باشیم و موفقیت‌مان ادامه‌دار باشد.

گل‌محمدی با اشاره به اهمیت پیشرفت سخت‌افزار مورد نیاز پدیده گفت: هنوز مشکل زمین تمرین ما برطرف نشده و از همه دست‌اندرکاران و مسئولان خواهش می‌کنم که در این خصوص نیز به تیم‌ ما کمک کنند.

وی افزود: اولویت ما گرفتن بازیکن از لیگ خودمان است. گرفتن بازیکن خوب اما از لیگ ایران سخت است چون اکثرا قرارداد دارند و باشگاه‌ها پول کلانی می‌خواهند و ما نداریم‌. در خصوص منشا و حسینی نیز من صحبتی با باشگاه نداشته‌ام و تازه فردا لیستم را به باشگاه می‌دهم. بازیکن متوسط و جوان در این برهه گرهی از کار ما باز نمی‌کند. باشگاه از فردا فعالیتش را در حوزه نقل و انتقالات آغاز خواهدکرد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما