وطنخواه: همدلی شرط موفقیت است

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهر خودرو، جواد وطنخواه، مدیرعامل باشگاه پدیده اظهار کرد: در فصل جاری اصحاب رسانه برای پدیده سنگ تمام گذاشتند و وفاقی که در شهر مشهد و استان به وجود آمد، به واسطه زحمات خبرنگاران بود. حرف دل هواداران و مردم مشهد به

گوش مسئولان رسید.

وی افزود: سال‌های ۹۲ و ۹۳ سال‌های خوب پدیده بود اما از آن به بعد واقعا هر سال شرایط سختی داشتیم اما خوشبختانه با وجود همه این مشکلات، توانستیم به این نقطه برسیم. شهرداری و استانداری این فصل فوق‌العاده حمایت کردند. باید از پژمانفر هم تشکر کنم چون وقتی بازی پدیده و استقلال با آن شکل عجیب عقب افتاد، ایشان موضع گیری خوب و به جایی داشتند و حتی باخبریم که به وزیر هم زنگ زدند و بابت خورده‌شدن حق تیم پدیده گلایه کردند. همچنین باید از آیت‌الله علم‌الهدی، امام جمعه محترم مشهد نیز تشکر کنم که پای کار آمدند و حمایت ویژه‌ای از پدیده داشتند.

وطنخواه تصریح کرد: در فصل جاری شاهد کمک‌های خوبی از سوی شهرداری، شورای شهر، سازمان همیاری، استانداری و … بودیم. امیدوارم در ادامه راه نیز شاهد درخشش پدیده با حضور حمیداوی، به عنوان مالک جدید باشگاه باشیم.

وی گفت: به حمیداوی خیر مقدم می‌گویم. امیدوارم حمایت‌های شهری و استانی ادامه‌دار باشد و قطعا پدیده و حمیداوی نیاز ویژه‌ای به حمایت دارند. باید همه دست به دست هم بدهیم تا به سر منزل مقصود برسیم.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما