سرآسیایی: امروز فرصت آزمون و خطا نیست

مجتبی سرآسیایی گفت: امروز دیگر فرصتی برای آزمون و خطا نداریم و باید با قدرت، عقب‌افتادگی‌های اخیر را جبران کنیم تا در انتهای لیگ شاهد درخشش فوتبال خراسان باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام باشگاه پدیده شهرخودرو در نشست خبری اظهار کرد: دوستان زیادی از ما حمایت کردند و باید دست یکایک این آقایان را ببوسیم. در سال‌های گذشته هم حیدری و تیم دادستانی حمایت‌های ویژه‌ای از پدیده داشتند و اجازه ندادند چراغ مشهد در فوتبال خاموش شود. امسال هم شهرداری و شورای شهر کمک فراوانی به ما داشته‌اند که باید تشکر ویژه ای از این عزیزان داشته‌باشیم.

وی افزود: امروز دوره آزمون و خطا و شک و تردید نیست، الان وقت این نیست که به اگرها فکر کنیم. شرایط خاص است و ماهیتی به نام پدیده صدرجدولی داریم که تابحال سابقه نداشته‌است‌.

شاید دیگر هیچوقت این اتفاق تکرار نشود، داریم شانه‌به‌شانه رقبایی مثل سپاهان، پرسپولیس، استقلال و … حرکت می‌کنیم. این جنگ نابرابر است اما کم نیاورده‌ایم و می‌خواهیم ادامه دهیم. وقتی با سپاهان بازی داریم، ۴۵ هزار هوادار اصفهانی به ورزشگاه می‌آیند و کل شهر و استان اصفهان بسیج می‌شود که پدیده را شکست دهد.

وی افزود: این نشان می دهد که راه را درست رفته ایم، باید در ادامه هم همینطور باشیم. باید مطالبه‌گر باشید اما حمایت هواداران و خبرنگاران استان، از تیم ابدا نباید قطع شود.

سرآسیایی تصریح کرد: در جلساتی که با حمیداوی داشتم، بارها گفت اگر بیایم نباید مرا تنها بگذارند‌. جوری نشود که من بالای سر تیم باشم و همه خود را کنار بکشند

وی افزود: دوستان زیادی مثل استاندار، رسولیان، سازمان همیاری‌ها، تقی‌زاده خامسی، کلایی و شورای شهر مشهد تاکنون لطف زیادی داشتند که باید ادامه‌دار باشد.

قائم‌مقام باشگاه پدیده گفت: این نیم‌فصل را باید پشت هم باشیم. رقبا شرایط‌شان با ما قابل مقایسه نیست. همگی در حال ترمیم و آماده‌سازی هستند و ما باید این فضا را برای نیم‌فصل دوم پدیده ایجاد کنیم. با حضور حمیداوی قطعا یک سری مسائل ترمیم می‌شود اما الباقی آن، باید به کمک همه استان باشد. نباید اجازه دهیم حمیداوی فراری شود و به این نتیجه برسد که اینجا، برای کار کردن فضا مناسب نیست.

سرآسیایی تاکید کرد: برنامه‌ریزی خوبی برای پرداخت مطالبات داریم، باید از تمام دوستانی که مراعات کردند و صبوری به خرج دادند، تشکر کنم. قطعا با همه دوستان تسویه می‌کنیم و نیاز به ادامه برادری و بزرگواری دوستان داریم. باید با تعاملی بالا و ویژه این کار را هم انجام دهیم.

وی گفت: انشالله در نهایت کاری ماندگار خلق شود و لیگ هجدهم به شکلی پایان یابد که تا سال‌ها به این روزها افتخار کنیم و نام فوتبال خراسان بدرخشد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما