دیدار مدیران باشگاه پدیده شهرخودرو با فتاحی

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، در این جلسه فرهاد حمیداوی مالک به همراه جواد وطن خواه مدیرعامل و مجتبی سرآسیایی قائم مقام باشگاه با فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این دیدار گفت: بعد از مدتها کش و قوس خوشحالیم که بالاخره این باشگاه روزهای خوبی را در پیش خواهد داشت.
فتاحی افزود: نتایجی که تیم فوتبال پدیده در این دوره لیگ برتر به دست آورده است بهترین نتایج تاریخ فوتبال استان بوده است، اما ما نباید فراموش کنیم که این نتایج با چه سختی به دست آمده است.
وی افزود: در کنار کادر فنی بزرگی که یحیی گلمحمدی و بازیکنان این تیم رقم زدند و در بین تیم های سرسخت دیگر در بالای جدول قرار گرفتند، نقش مدیریت این باشگاه نیز بسیار تاثیر گذار بوده است.
فتاحی ادامه داد: در راه انتقال باشگاه پدیده به مالک جدید همه مسئولین استانی زحمت کشیدند.هرچند که نقش شهرداری وشورای اسلامی شهر مشهد و سازمان همیاری های شهرداری نیز بسیار در خارج شدن بحران از تیم پدیده مطرح بوده است و ما قدردان آنها هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: وظیفه ما به عنوان دستگاه های دولتی حمایت از بخش های خصوصی است. در حال حاضر نیز با حضور آقای رزم حشینی به عنوان استاندار خراسان رضوی قطعا اتفاقات خوب بیشتری در خراسان رضوی رقم خواهد خورد.
وی اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان از تیم پدیده به عنوان پیشانی ورزش قهرمانی و حرفه ای استان حمایت خواهد کرد وانشالله با آماده شدن زمین چمن ورزشگاه ثامن الائمه(ع) کمک های دیگری هم به این تیم انجام خواهیم داد.
فتاحی گفت: مردم مشهد و خراسان از نتایج تیم پدیده خوشحال هستند و انتقال مالکیت یک مطالبه عمومی بود که حتی آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد نیز بر تسریع آن و حل مشکلات این باشگاه تاکید داشتند.
وی خطاب به مالک باشگاه پدیده اظهار کرد: در حال حاضر همه هواداران و مردم پیگیر حل مشکل کسر امتیاز این باشگاه هستند و باید در این راه اقدام ضربتی صورت بگیرد.
در ادامه این جلسه حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهر خودرو نیز گفت: حمایت های اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال و در کنار آن دادستانی و استانداری بسیار تاثیر گذار بود.
وی افزود: در نیم فصل اول اگر شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد و سازمان همیاری شهرداری ها به این باشگاه کمک نمی کردندو باشگاه نیز مدیریت نمی کرد قطعا این تیم به سرنوشت بدی دچار می شد.
مالک باشگاه پدیده شهرخودرو ادامه داد: با انجام این انتقال همانطور که قول داده بودم یحیی گل محمدی را به تمرینات بازگرداندیم. در ادامه نیز همانطور که مردم توقع دارند و تعهدی که دادم ، به لطف امام رضا(ع) مشکل بدهی سوبا را حل خواهیم کرد و امروز یک گروه از باشگاه به ارمنستان خواهند رفت تا این مشکل را حل نماییم و در ادامه با قدرت بیشتری برای نیم فصل دوم آماده شویم.
حمیداوی اظهار کرد: ما به عنوان بخش خصوصی تنها حمایت از مسئولین می خواهیم‌. خدا را شکر به خاطر مردم ،همه مسئولین استانی در این مدت با همدلی خود پای کار تیم بودندو امیدوارم این همدلی در ادامه نیز همراه ما باشد.
وی افزود: در جلسه ای که با آیت الله علم الهدی داشتیم ایشان بر حل مشکلات تیم به دلیل خوشحالی مردم تاکید کردند و عنوان کردند زیبنده شهر مشهد به عنوان پایگاه شیعیان نیست که تیم ورزشی اش مثل پدیده این طور با مشکلات روبرو باشد و باید برای مردم مشهد این تیم سبب خوشحالی بیشتر شود.
حمیداوی ادامه داد: این صحبت ها و حمایت ها ما را بسیار دلگرم کرده است و قطعا با حضور آقای رزم حسینی به عنوان استاندار خراسان رضوی ، که سبقه بسیار خوبی در مدیریت اقتصادی بخش های خصوصی دارند، قطعا اتفاقات بهتری نیز برای تیم پدیده رخ خواهد داد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما