نمایشگاه وقف با ارائه خدمات متنوع فرهنگی

اعظم دوست حصار/ ۳ نمایشگاه "وقف" با ارائه خدمات متنوع فرهنگی به مناسبت دهه وقف در جوار آستان ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام، جنب اداره اوقاف طرقبه شاندیز و مصلی نماز جمعه بخش طرقبه و شاندیز به همت اداره اوقاف این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان رضوی، همزمان با شروع دهه وقف، به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طرقبه شاندیز ۳ نمایشگاه "وقف" با ارائه خدمات متنوع فرهنگی در جوار آستان ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهماالسلام، جنب اداره اوقاف طرقبه شاندیز و در محل مصلی نماز جمعه بخش طرقبه و شاندیز برپا شده است.

این نمایشگاه ها باهدف آشنایی و آگاهی مردم نسبت به عملکرد متولیان وقف و به ویژه اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان طرقبه شاندیز، تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در جامعه برپا شده است.

گزارش عملکرد اداره اوقاف وامور خیریه طرقبه شاندیز درحوزه عمرانی، فرهنگی و قرآنی، وقف و موقوفات در طی یک سال گذشته به صورت نصب بنر و تهیه بروشور در این نمایشگاه ها ارائه شده است.

غرفه مشاوره وقف، ایستگاه نقاشی ویژه کودکان با موضوع " وقف " ایستگاه پذیرایی صلواتی و توزیع بروشور با محتوای برکات وقف و معرفی موقوفات شاخص شهرستان طرقبه شاندیز، ایستگاه خدمات پزشکی و سلامت با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ایستگاه مشاوره وقف نیازمندان و ایتام با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان طرقبه شاندیز از جمله فعالیت‌های نمایشگاه‌های وقف اداره اوقاف شهرستان است.

استقبال عمومی مردم از نمایشگاه "وقف" جنب اداره اوقاف شهرستان و محل مصلی نماز جمعه و در جوار بارگاه ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام و در سطح خوبی می باشد و زائران و مجاوران این بقعه متبرکه ضمن زیارت ضریح مطهر از نمایشگاه نیز بازدید دارند.

لازم به ذکر است، نمایشگاه " وقف" در محل مصلی نماز جمعه بخش طرقبه و شاندیز به مدت یک روز و از ۱۵ آبان ماه همزمان با آغاز دهه وقف تا ۲۵ آبان ماه در جوار بارگاه ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام و جنب اداره اوقاف شهرستان طرقبه شاندیز فعال است.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما