برپایی ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده

اعظم دوست حصار/ با همکاری مشترک اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز و کارخانه مشهد دوام ، ایستگاه خدمات رسانی به زائران پیاده حرم امام رضا(ع) در مسیر جاده چناران به مشهد مقدس برپا می شود.

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، در قالب طرح ویژه " قدم‌‎های آسمانی تا امام مهربانی" با همکاری کارخانه مشهد دوام، اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز و آستان ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهماالسلام، ایستگاه استقبال و خدمات رسانی در مسیر زائران پیاده حرم امام رضا (ع) در مسیر جاده چناران به مشهد مقدس برپا شد.

بر این اساس با هدف برنامه ریزی در جهت خدمات رسانی و پذیرایی از زائران پیاده امام رضا (ع) جلسه ای باحضور حجت الاسلام حبیب صادقی، رئیس اداره اوقاف طرقبه شاندیز و قهرمان، مدیر عامل کارخانه مشهد دوام در محل دفتر مدیریت این کارخانه برگزارشد.

در این جلسه نحوه خدمات رسانی و زمان بندی ایستگاه، تهیه حدود ۸ هزار بطری آب معدنی، اعزام‌ روحانیون برای استقرار در غرفه‌‎های مشاوره وقف، پاسخگویی به مسائل شرعی، حلقه‌‎های معرفت و اعزام خادمان خواهر و برادر از بقعه متبرکه توسط مدیران آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام مشخص شد.

این ایستگاه خدمات رسانی درجاده سنتو مسیر۳۰ کیلومتری جاده چناران به سمت مشهد مقدس برپا می شود.

گفتنی است؛ در سال گذشته به بیش از ۶ هزار زائر پیاده امام رضا(ع) در ایستگاه خدمات رسانی طرقبه شاندیز اطعام واسکان داده شد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما