ما قدرتمان در بسیج متبلور می شود

فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس با بیان این مهم افزود: به رخ کشیدن این اقتدار و قدرت در قالب هفته دفاع مقدس موجب می شود تا چشم طمع دشمنان بر کیان و تمامیت سرزمینی کور شود لذا در این برهه حساس و با نمایش وحدت و اقتدار در قالب بسیج و هفته دفاع مقدس

توطئه دشمنان نظام و انقلاب در پوشش فشار از پائین و اختلاف در بالا را ناکام خواهیم گذاشت و با همگرایی بیش از پیش و با وحدت و همدلی از تنگناها و بحران های فعلی و موقعیت حساس و خطیر کنونی گذر خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم این هفته گفت: هفته دفاع مقدس یاد آور شکوه و عظمت یک ملت در ایستادگی مقابل زیاده خواهی استکبار و متجاوزان با تمام توان است و امسال نیز همزمان با چهل سالگی نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی دشمن با جنگ اقتصادی و ایجاد جو روانی و ترویج ناامیدی در مردم به دنبال دست یابی به اهدافی است که با جنگ سخت نتوانست به آن دست یابد. فلذا هوشیاری و بصیرت عمومی را مطالبه می نماید تا با حفظ وحدت و یکپارچگی در مقابل سیاست مبتنی بر فشار تشدید شونده خارجی و ایجاد نارضایتی های اجتماعی و تغییر از درون مقاومت مثال زدنی خود را در مقابل زیاده خواهی استکبار جهانی و دست نشانده های منطقه ای آن به نمایش بگذاریم.

سرهنگ قدیر اسد زاده فرماندهی سپاه ناحیه بینالود(طرقبه شاندیز) نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری «رزمایش و نمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول الله 2» در شهرستان گفت: در شهرستان 2 گردان الی بیت المقدس داریم که ناحیه محور بوده و در فعالیت های مختلف اعم از رزمی، دفاعی، امدادی و ... مشغول به همکاری هستند که در مرحله شهرستانی در 19 و بیستم شهریور ماه فراخوان خواهند شد و در مرحله استانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور باشکوه و با صلابت رده های مختلف بسیج در مرکز استان شاهد نمایش قدرت و عظمت پشتوانه عظیم مردمی انقلاب اسلامی خواهیم بود.

جلسه هماهنگی برگزاری هفته دفاع مقدس با هدف برگزاری هرچه باشکوه تر این هفته امروز شنبه هفدهم شهریور ماه با حضور اکثریت اعضاء و به ریاست فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه همچنین در خصوص برنامه های این هفته و تشکیل ستادهای بخشی و ضرورت اطلاع رسانی و پوشش خبری و مزید بر همه اینها رعایت تقویت پشتوانه مردمی با رعایت اصول وحدت و یکپارچگی گفتگو و بحث و تبادل نظر شد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما