مصاحبه با هیئت مدیره دارالشفا علی اصغر(ع)

آقای دوغایی عضو هیئت مدیره دارالشفا علی اصغر(ع) بیان کرد: باعرض سلام و احترام خدمت همه بزرگواران اصحاب رسانه و مردم شهید پرور شهر و بخش شاندیز، خیلی خوشحال هستیم که در آستانه دهه کرامت تجلی اراده مردم در ارتباط با ایجاد یک مرکز مجهز بهداشتی و درمانی که نیاز این منطقه را برآورده کند، با همت خیرین محترم از جمله جناب آقای خاکشور و جناب

دکتر شاه طهماسبی به عنوان کسی که سنگ بنای این بیمارستان بنا نهادند و ما را از ابتدا تا انتها یاری کردند و در سالروز میلاد علی بن موسی الرضا (ع) شاهد افتتاح این پروژه بزرگ هستیم. باعث افتخار است برای مردم شهرمان با توجه به شرایط و مشکلات خاص اقتصادی کشور این وعده که ما میتوانیم، با اراده مردم و باور خیرین در این میلاد مبارک به ثمر نشسته است.

دارالشفا حضرت علی اصغر امروز دارای امکانات خاص از جمله بخش دیالیز با 12 تخت دیالیز که به صورت ویژه که به نوبه خود در کل استان مطرح است و همچنین بخش رادیولوژی و سونوگرافی و آزمایشگاه بسیار مجهزی که بروز و شامل همه آزمایشاتی که مردم این منطقه نیازمندند انجام می پذیرد و زیر ساخت های درمان و مباحث درمانی که در این موسسه برای مردم ایجاد شده باعث مباهات است.

کلینیک درمانی ، کلینیک ویژه ، متخصصین این مجموعه، بخش فیزیوتراپی و دندانپزشکی همه در راستای کمک به وضع موجود برای شهر که به عنوان نگین گردشگری استان و حتی کشور شناخته شده است و به عنوان پایلوتی است که تمام زائرین و کسانی که از کشورهای دور و نزدیک به این شهر مراجعه می‌کنند در سلامت و آرامش به سر ببرند. امیدواریم که شهر شاندیز شاهد پیشرفت های زیادی در همه زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی و بهداشتی باشد . 

daroshafa005

در ادامه آقای خاکشور رئیس هیئت مدیره عنوان کردند: بنده عرض تبریک دارم به همه شهروندان عزیز مخصوصا شهروندان شاندیزی و به کلیه عاشقان اهل بیت مخصوصا به آقا علی بن موسی الرضا که در ایام ولادت ایشان و دهه کرامت هستیم. انشاالله توفیقی پیدا کنیم که در تمام ایام در خدمت زائرین ومجاورین آقا علی بن موسی الرضا باشیم.

در شهر شاندیز با توجه به زائرین مشهد و خود منطقه بومی یک چنین مکانی نیاز بوده است که چند سالی است برای ساخت آن تلاش کردیم و قسمت اعظمی از این پروژه انجام شده است که در روز ولادت افتتاح خواهیم کرد. امیدواریم که بتوانیم درآینده این راه را ادامه دهیم مخصوصا بنده به سهم خود می‌گویم این امانتی است که خداوند در اختیار ما گذاشته است. اگر مستمندی هست ما بتوانیم این امانت را به آن برسانیم. برآورد هزینه ساخت دارالشفا حدود 35 میلیارد تومان است که تا الان تقریبا حدود 70 درصد آن آماده شده است و باقی مانده آن هم به امید خدا به مرحله اجرا برسد.

خیرین، شورای شهر، شهردار محترم و کلیه دست اندرکاران بهداشت و درمان با ما همکاری بسیار خوبی داشته اند. امیدواریم بتوانیم بعد از افتتاح خدمات شایسته و بایسته ای به این عزیزان بدهیم.daroshafa005
عضو شورای شهر آقای هدایتی گفتند: عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت همشهریان عزیز دهه کرامت را تبریک عرض می نمایم. در خصوص ساخت دارالشفا ، هیئت امنا ، هیئت مدیره و خیرین در راس جناب آقای خاکشور فعل توانستن را صرف کردند و درمانگاه حضرت علی اصغر را با تلاشی شبانه روزی به ثمر رساندند. انشالله که در آینده ای نزدیک همانطور که جناب خاکشور فرمودند شاهد افتتاح بیمارستان 64 تخت خوابی حضرت علی اصغر شاندیز باشیم ومردم شاندیز لیاقت بهتر از اینها را دارند.

daroshafa005

daroshafa005

خبرنگار : شراره جمشیدیان


چاپ   ایمیل

نظرات (1)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
This comment was minimized by the moderator on the site

این همان کسیه که مسکن مهر تقلبی شاندیز را ساخته؟

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیاز مطلب :
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما